Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Indeks: ydyp-3x2.5

Marka: NKT

Przewód instalacyjny YDYp 3x2.5 450/750V żo NKT

Przewody o żyłach miedzianych, jednodrutowych o izolacji i powłoce z polwinitu, płaskie, ogólnego przeznaczenia do układania na stałe Produkt tniemy na metry. Przy większych zamówieniach proszę o kontakt telefoniczny 577633622, dobierzemy odpowiedni transport.

Cena 4,30 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Wiha Adapter dynamometryczny easyTorque electric do bitów slimBit i uchwytu SlimVario, w opakowaniu blistrowym 2.5 Nm (41343)-20
  • Wiha Adapter dynamometryczny easyTorque electric do bitów slimBit i uchwytu SlimVario, w opakowaniu blistrowym 2.5 Nm (41343)-20

Wiha Adapter dynamometryczny easyTorque electric do bitów slimBit i uchwytu SlimVario, w opakowaniu blistrowym 2.5 Nm (41343)

41343
149,00 zł
Brutto Czas dostawy:
Ilość

Opis

Wyższa efektywność pracy: 100% kompatybilności z systemem Wiha slimBit.

Wyższa efektywność pracy: Właściwy moment dokręcania chroni przed uszkodzeniami materiału i eliminuje konieczność poprawek.

Niższe koszty: Właściwy moment obrotowy przy dokręcaniu chroni przed roszczeniami gwarancyjnymi.

Niższe koszty: Rozszerzenie w postaci narzędzi dynamometrycznych przeznaczonych do zestawu wkrętaków LiftUp i slimVario®.

Pełna ochrona: Każde narzędzie testowane napięciem 10 000 V AC i dopuszczone do użycia pod napięciem 1000 V AC.

Zastosowanie: Służy on do kontrolowanego wykonywania połączeń śrubowych w obszarze części znajdujących się pod napięciem do 1000 V AC, np. bezpieczników samoczynnych.

Adapter easyTorque umożliwia kontrolowane dokręcanie śrub, jak również zapewnia bezpieczeństwo podczas prac przy instalacjach elektrycznych. Stosowanie adaptera dynamometrycznego zapewnia bezpieczeństwo procesu technologicznego, a tym samym chroni materiał przed uszkodzeniem i dodatkową obróbką wykańczającą. Ponadto izolowany zestaw adapterów easyTorque posiada niezawodny uchwyt do bitów slimBit o wielkości 75 mm i jest kompatybilny z wszystkimi produktami slimVario. Tym samym przy użyciu tego poręcznego adaptera można w jednej chwili przekształcić w narzędzie dynamometryczne zarówno śrubokręt slimVario z uchwytem na bity i wkrętak slimVario Stubby electric, jak i śrubokręt LiftUp electric z magazynkiem bitów. Uzyskanie momentu dokręcania jest sygnalizowane przez słyszalne klikanie oraz wizualnie przez obrót żółtego pierścienia i czerwonego adaptera w przeciwną stronę. Zestaw adapterów easyTorque poddawany jest kontroli jednostkowej zgodnie z międzynarodową normą IEC 60900 i umożliwia bezpieczną pracę przy częściach znajdujących się pod napięciem do 1000 V AC.

Produkowany zgodnie z IEC 60900.

Szczegóły produktu
41343
2 Przedmioty
Nowy produkt

Opis

Artykuł ESD
Nie
Artykuł VDE
Tak
Długość całkowita (??)
59
opakowanie blistrowe
Nie
Średnica rękojeści
5.5
Tolerancja
10
Wartość momentu obrotowego stały (Nm)
2.5
z baterią
Nie
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku